Witamy na stronach Internatu Zespołu Szkół Elektronicznych w Rzeszowie.


Współpracujemy ze szkołami:

   


Informacje odnośnie kwaterowania mlodzieży w internacie Zespołu Szkół Elektronicznych w Rzeszowie, ul. Dąbrowskiego 56

Kwaterowanie młodzieży odbędzie się w niedzielę 03.09.2017 o godz 17:00
(parter - jadalnia)  


Przebieg kwaterowania:
1. Odczytane zostaną listy z przydziałem nowych wychowanków do poszczególnych grup wychowawczych, oraz pokoi.

2. Kwaterowanie młodzieży
3. Spotkanie wychowawców grup z rodzicami nowych wychowanków (na spotkaniach omówione zostaną sprawy organizacyjne, funkcjonowanie internatu, grupy wychowawczej, zasady pobytu młodzieży w internacie, regulaminy itp.).

Podczas spotkań wychowawcy przekażą do zaznajomienia się a następnie będą zbierać od rodziców:
-  oświadczenie o numerze konta
-  zgodę rodzica na udział dziecka w zajęciach profilaktycznych
-  pozostałe wymagane zgody i oświadczenia

Informację o godzinie i miejscu spotkania będą przekazywać bezpośrednio wychowawcy danych grup podczas kwaterowania

Osoba przyjęta do internatu w dniu zakwaterowania musi posiadać:
•    Własną pościel oraz koc
     (poszewka na poduszkę oraz
poduszka, poszwa na kołdrę/koc oraz kołdra/koc, prześcieradło).        Jeżeli wychowanek/wychowanka będzie spać pod kocem - należy mieć dwa koce.
     Jeden służy do przykrycia łóżka

•    Piżamę, szlafrok , klapki , kapcie
•    Przybory toaletowe, ręcznik
•    Kubek, sztućce




Protokół

z posiedzenia komisji przyjęć do Internatu Zespołu Szkół Elektronicznych
odbytego w dniu 13.07.2017r.

Skład komisji:
1.    mgr inż. Jerzy Dudzic      -      Dyrektor Szkoły,
2.    mgr Paweł Sitek              -      Kierownik Internatu,
3.    mgr Józefa Mazur            -      Wychowawca- Nauczyciel,
4.    mgr Bernadeta Duda       -     Pedagog Szkolny.

Po konsultacji z przedstawicielami poszczególnych szkół oraz rozpatrzeniu kwestionariuszy (podań) komisja postanowiła przyjąć do Internatu Zespołu Szkół Elektronicznych następujących uczniów szkół ponadgimnazjalnych oraz  Szkoły Podstawowej nr 33 i Gimnazjum  przy Szkole Mistrzostwa Sportowego :


1    Adamczyk    Patryk
2    Adamska    Aleksandra
3    Adamski     Martin
4    Antosz     Marek
5    Babiarz    Sylwia
6    Bajdak     Jakub
7    Bąba    Kamil
8    Bąk     Albert
9    Bebło    Weronika
10    Bednarz    Piotr
11    Bembenik    Konrad
12    Benc    Kacper
13    Bober    Wojciech
14    Bobola     Marcin
15    Boruta    Kinga
16    Bożek    Dominik
17    Bożek     Krzysztof
18    Broda     Dawid
19    Brud    Aleksandra
20    Brzóska    Maciej
21    Buczek     Rafał
22    Budzik    Krzysztof
23    Bujak    Albert
24    Burz     Krzysztof
25    Bytnar    Jakub
26    Cebula    Natalia
27    Choma     Jakub
28    Chrapek    Monika
29    Chudzik    Paweł
30    Ciągło    Mateusz
31    Cieluba    Małgorzata
32    Ciemierkiewicz    Eryk
33    Cierpiak    Sara
34    Curzytek    Jakub
35    Czarnik    Kamil
36    Czeleń     Natalia
37    Czerkies     Dominik
38    Czerwonka    Filip
39    Czysnok    Jakub
40    Dec     Mikołaj
41    Deć    Weronika
42    Delekta    Karolina
43    Depciuch     Magdalena
44    Depciuch     Paulina
45    Długoń     Karol 
46    Doktor     Kamil
47    Drapała    Samanta
48    Drelich     Wojciech
49    Drewniak    Szymon
50    Drzazga    Kamil
51    Drzystek     Konrad
52    Duda    Marcin
53    Dukacz    Wiktoria
54    Dydyński     Adrian
55    Dziak     Izabela
56    Dżochowska     Karolina
57    Dżochowska     Katarzyna
58    Flak    Wiktoria
59    Frendo    Piotr
60    Ginalska     Julia
61    Giża    Patryk
62    Grad    Brunon
63    Grunt     Sebastian
64    Gul     Mateusz
65    Gunia     Jagoda
66    Haligowski    Michał
67    Hałas    Bartłomiej
68    Jabłecki    Mateusz
69    Jamrozik    Julia
70    Jankowski    Piotr
71    Jarema     Alan
72    Jer     Patryk
73    Jurek    Adrian
74    Jurewicz    Monika
75    Kamieniak    Sylwia
76    Karabanowski    Piotr
77    Kardasz    Alan
78    Kasica     Andrzej
79    Kida    Marek
80    Klocek     Kamil
81    Kluz    Cezary
82    Kłos     Matusz
83    Kmiecik    Kacper
84    Kobos    Hubert
85    Kolasa    Konrad
86    Koncewicz     Konrad
87    Konefał     Michał
88    Konieczny     Kamil
89    Kontek     Michał
90    Kopiec     Katarzyna
91    Kordas     Kornel
92    Kornafel     Marcin
93    Kosek     Jakub
94    Kościelecki    Krystian
95    Kościelecki    Bartosz
96    Kościelska    Natalia
97    Kot    Kamil
98    Kotlińska     Anna
99    Kowalik    Oliwier
100    Kowalski    Tomasz
101    Kowalski     Arkadiusz
102    Kozdęba     Szczepan
103    Kruczek    Natalia
104    Krupa     Artur
105    Krupa     Filip
106    Krupiński    Mikołaj
107    Krzyżak    Oskar
108    Kudła    Tomasz
109    Kulpa    Katarzyna
110    Kuś    Łukasz
111    Kwaśna    Karolina
112    Kwiatkowski    Sebastian
113    Kwolek    Damian
114    Lampara    Paulina
115    Lasek    Paulina
116    Lasocki    Bartosz
117    Lis     Dawid
118    Lubach    Wiktoria
119    Lubelczyk    Dawid
120    Machniewicz    Natalia
121    Machowska     Ewa
122    Madej    Maciej
123    Madeja    Małgorzata
124    Majcher     Hubert
125    Majowicz    Karolina
126    Małek    Paweł
127    Małek     Natalia
128    Masternak    Jakub
129    Matyszczak    Katarzyna
130    Mazur    Krzysztof
131    Mazurek    Agata
132    Mazurkiewicz    Krzysztof
133    Michalik    Matusz
134    Michalik    Jakub
135    Milczanowska     Magdalena
136    Misiewicz     Dawid
137    Mokrzycki     Patryk
138    Morawski     Adrian
139    Mortka    Aleksandra
140    Mroczka     Marcel
141    Muskus     Jakub
142    Naróg    Patryk
143    Nowak    Adam
144    Nowak    Sebastian
145    Nowakowski     Piotr
146    Nykiel     Julia
147    Olejarka     Kamila
148    Olejnik    Mikołaj
149    Osikowski     Tomasz
150    Owoc    Szymon
151    Ożóg     Jakub
152    Pacanowski    Patryk
153    Paduch     Bartłomiej
154    Partyka    Dariusz
155    Paszek    Dominik
156    Paszkiewicz    Szymon
157    Pawłowska    Sabina
158    Pełdiak     Bartłomiej
159    Piela    Mateusz
160    Pirożyński    Kacper
161    Piwko    Karol
162    Płaza     Sebastian
163    Płocica    Eliasz
164    Pociask    Marek
165    Podolec    Patryk
166    Potocki    Dawid
167    Praisnar    Klaudia
168    Preisnar    Kacper
169    Renkas     Magdalena
170    Rębacz    Emilia
171    Rodzeń     Sebastian
172    Romański    Konrad
173    Rostkowski    Wiktor
174    Rozwalka    Paweł
175    Ryba    Kamil
176    Rzeszutek     Szymon
177    Serafin     Marcin
178    Sękowski    Gabriel
179    Sigda    Anna
180    Skawiński    Dawid
181    Skrabalak     Paulina
182    Skura    Adrian
183    Smoliński    Szymon
184    Smoliński    Kamil
185    Solarz    Paweł
186    Sowa     Daniel
187    Sroczyk    Natalia
188    Stachniak    Kornel
189    Stapińska    Anna
190    Stawiarz    Kacper
191    Stąpor    Rafał
192    Steciuk    Marcin
193    Stępień     Paweł
194    Stolarz    Tomasz
195    Stolarz     Konrad
196    Sudoł     Dawid
197    Sura    Jakub
198    Surmiak    Paulina
199    Surowiec     Dawid
200    Szabat    Paweł
201    Szczutek     Julia
202    Szeligowski    Damian
203    Szetela    Mikołaj
204    Szot    Dawid
205    Szpiech     Bartosz
206    Szymanik    Paweł
207    Szymaszek      Maciej
208    Szypuła    Sebastian
209    Ściurka    Mateusz
210    Ślączka     Milena
211    Świąder     Tomasz
212    Świerk     Katarzyna
213    Tabaczek     Bartosz
214    Telega    Jakub
215    Tęcza    Michał
216    Tomaszewski    Jarosław
217    Trąbka    Michał
218    Tyczyński    Szymon
219    Tylka    Zuzanna
220    Uchma    Wiktor
221    Urbaniak    Martyna
222    Uryć    Marianna
223    Walków     Bartosz
224    Warias     Gabriela
225    Wdowiak    Patryk
226    Wiącek    Wojciech
227    Wilk    Klaudia
228    Wilk     Jakub
229    Wojdan    Michał
230    Wojdyła    Jakub
231    Wojnar    Konrad
232    Wojtas    Oliwia
233    Wolanin    Michał
234    Woźniak    Michał
235    Woźniak    Jakub
236    Woźny    Martina
237    Wyczarski    Dominik
238    Zagaja     Kamil
239    Zagaja     Marcin
240    Zajączkowski    Damian
241    Zawalski     Radosław
242    Ząbek    Julia
243    Ząbik     Anita
244    Ziajka    Anita
245    Ziąber     Mateusz
246    Zieba    Krystian
247    Zieliński    Daniel
248    Zięba    Natalia
249    Złotek    Sebastian
250    Zmora     Klaudia
251    Zych     Izabela
252    Żurawska    Martyna


Ogółem komisja przyjęła 252 wychowanków.