Witamy na stronach Internatu Zespołu Szkół Elektronicznych w Rzeszowie.


Współpracujemy ze szkołami:

   


Imprezy

W naszym Internacie systematycznie są organizowane  imprezy o charakterze kulturalnym, rozrywkowym, sportowym oraz społecznym. Młodzież (w szczególności nowoprzyjęta) chętnie uczestniczy w organizowanych przez naszą kadrę zajęciach integracyjnych, zajęciach kulinarnych, sportowych, wyjściach do kina, teatru, czy wycieczkach do interesujących miejsc.

Nasza placówka regularnie uczestniczy w organizowanych przez Internat ZSKU przy ul. Sucharskiego 4a w Rzeszowie corocznych Mistrzostwach Internatów w piłce halowej. Nieskromnie należy dodać, że systematycznie zajmujemy najwyższe miejsca - a  zawodnicy naszej drużyny to młodzież Sekcji Sportowej.

Cyklicznie bierzemy udział w turniejach: między innymi tenisa stołowego i innych.

Dużą rolę odgrywa również Samorząd Internatu, który aktywnie współuczestniczy w organizacji imprez i jest znaczącym głosem mieszkającej w naszym internacie młodzieży. Należałoby również wspomnieć o corocznym udziale w organizacji mikołajek dla Pogotowia Opiekuńczego w Rzeszowie oraz zbiórce pieniędzy na ten cel przez wydelegowane przez Samorząd osoby.


Archiwum Imprezy 2016/2017

19.06.2018

Musical MAMMA MIA 

W dniu 19.06.2018 zorganizowano wyjście wychowanków z grup II,III, V i VI do Teatru im. Wandy Siemiaszkowej na musicalową realizację Akademii Aktorskiej Artysta- spektaklu szkolnego na podstawie słynnego światowego hitu MAMMA MIA. Spektakl „Marzenie mam, wyśpiewam je…” 
– to opowieść o miłości silniejszej od upływającego czasu, o tęsknocie do przeszłości oraz o nadziei na szczęśliwe jutro. To opowieść w klimacie ciepłych greckich wysp, z muzyką kultowego zespołu ABBA, którą wyśpiewali i wytańczyli młodzi aktorzy, przypominając, że życie, to chwila, której dalszy ciąg zależy od nas. 

Opiekunowie: Edyta Chorzępa, Alicja Grzebyk, Dorota Rosicka-Szubart


06.06.2018

Dzień Dziecka w Stowarzyszeniu Titum 

W dniu 06.06.2018 wolontariuszki z Koła Wolontariatu zorganizowały dla dzieci niepełnosprawnych ze Stowarzyszenia Titum ZABAWĘ z okazji Dnia Dziecka. Dzieci otrzymały kolorowanki, lizaki oraz zabawki pluszowe zebrane podczas akcji „Podaruj Pluszaka” zorganizowanej w naszym internacie w listopadzie i grudniu. Podczas zajęć z dziećmi wolontariuszki pomogły przeprowadzić zabawy ruchowo- edukacyjne pod kierunkiem pani terapeutki z Titum. 

Opiekunowie- mgr Alicja Grzebyk, mgr Dorota Rosicka-Szubart


23.05.2018

Zajęcia kulinarne

W dniu dzisiejszym na zajęciach kulinarnych piekłyśmy pizzę.

Prowadzący: J. Mazur


22.05.2018

W dniu 15.05.2018 r w Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie odbył się Koncert Charytatywny "KAPELE SERC". 

Wychowankowie grupy II oraz wychowawczynie Edyta Chorzępa oraz Dorota Rosicka- Szubart uczestniczyli w tym pięknym koncercie na zaproszenie wychowanka grupy II Marka Pociaska, który jest tancerzem zespołu Resovia Saltans. 

Podczas koncertu wystąpili : Zespół Pieśni i Tańca Resovia Saltans, Podkarpacki Kwintet Akordeonowy Ambitus V, Zespół Taneczny Kornele, Zespół Muzyczny Karczmarze, Studio Baletowe Lailii Arifuriny i Chór Akademicki Politechniki Rzeszowskiej. 

Pozyskane w czasie trwania koncertu środki finansowe przekazane zostały na rzecz Rzeszowskiego Klubu Osób Chorych na Stwardnienie Rozsiane im. Jana Pawła II.


21.05.2018

Turniej szachowy o tytul "Mistrza Internatu".

W dniu 21maja w naszym Internacie rozegrano Turniej Szachowy o tytuł „Mistrza Internatu”. Zawody zgromadziły niewielu uczestników. Po zaciętej rywalizacji tytuł mistrza rozgrywek zdobył Mateusz Piela z grupy II. 

Organizator: Cecylia Brud


16.05.2018

Wystawa prac koła florystycznego

„Florystyka ślubna – biżuteria z materiału roślinnego dla panny młodej”. 

Organizator: J. Mazur


26.04.2019

TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ O ”PUCHAR DYREKTORA ZESPOŁU SZKÓŁ ELEKTRONICZNYCH 

W RZESZOWIE” 

W dniu 26 kwietnia br. reprezentacja Internatu w piłce nożnej w składzie: Marcin Kornafel, Mateusz Ziąber, Patryk Adamczyk, Alan Jarema, Konrad Stolarz, Dawid Sudoł, Marcin Serafin uczestniczyła 
w halowym turnieju organizowanym przez ZSE w Rzeszowie. Drużyna zajęła V miejsce. 

Opiekun: Cecylia Brud


25.04.2018

W dniu 25 kwietnia 2018 w naszym internacie sekcja kulturalno-oświatowa przygotowała uroczystą imprezę pożegnalną dla naszych tegorocznych maturzystów. 

Był to wieczór muzyczno-kabaretowy: „Pożegnanie Maturzystów”, podczas którego swoje umiejętności wokalno-muzyczne zaprezentowali nasi wychowankowie: Patryk Mokrzycki, Marcin Serafin, Konrad Stolarz (uczniowie ZSE). 

Gościnnie wystąpiła solistka Judyta Fedyk (uczennica IV LO). 

Kabaretowo rozbawił wszystkich duet: „Dzień z życia maturzysty” w wykonaniu Bartłomieja Hałasa i Kamila Ryby (uczniów V LO).

Dużo zabawy i mnóstwa radości przyniósł popis baletowy, który przedstawiło specjalnie powołane Trio Baletowe: Bartłomiej Hałas, Kamil Ryba i „Kruszyna” (uczniowie VLO), którzy wykonali dla wszystkich taniec do fragmentów muzyki z „Jeziora łabędziego”. 

Bardzo ciekawy występ zaprezentował również nasz „Magik” – Marcin Serafin. 

Całość imprezy poprowadziły nasze wychowanki z gr. VI i V: Weronika Deć, Agata Mazurek, Patrycja Krupa, Katarzyna Kopiec. 

Opiekun sekcji: Alicja Grzebyk

  

 


27.03.2018

W dniu 27.03.2018 roku w ramach współpracy z Internatem Liceum Plastycznego zorganizowano wyjście młodzieży z grupy II z klas I-szych do Liceum Plastycznego do Galerii Miejskiej na wystawę prac dyplomowych uczniów klas maturalnych.

Organizator: Dorota Rosicka-Szubart


19.04.2018

WIOSENNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO

Od pierwszego dnia wiosny w naszym Internacie rozgrywany był turniej tenisa stołowego o tytuł ”Mistrza Internatu”. 

Zawody zgromadziły 24 zawodników. 

Mistrzem Internatu został Sebastian Płaza z grupy II, drugie miejsce zajął Patryk Adamczyk z grupy I a trzecie miejsce – Jakub Masternak z grupy IV. 

Organizator: Cecylia Brud


18-19.04.2018

Wystawa prac Koła Florystycznego  "Przypinki dla Pana Młodego".

Organizator: J. Mazur


11.04.2018

Zajęcia kulinarne

W dniu 11.04. na zajęciach kulinarnych przetestowaliśmy nową kuchenkę z piekarnikiem, zakupioną na potrzeby młodzieży naszej placówki. Upiekłyśmy tort biszkoptowy RAFAELLO ( masa: śmietana 30%, serek mascarpone, wiórka kokosowe, łyżka cukru). Inauguracja udana, tort pyszny!!

Prowadzący: J. Mazur


09.04.2018

Zajęcia profilaktyczne

W ramach współpracy z Centrum Leczenia Uzależnień w Rzeszowie, w naszym internacie zostały zorganizowane zajęcia profilaktyczne prowadzone przez Panią Katarzynę Mendoń. 

W dniu 26.02.2018 odbyły się zajęcia dla dziewcząt REAGUJĘ NA PRZEMOC-NIE PRZEMOCY, a w dniu 09.04.2018 RADZĘ SOBIE ZE STRESEM dla wychowanków z grup II i VI. 

Organizatorzy- Alicja Grzebyk, Dorota Rosicka-Szubart


20.03.2018

"Jutro pierwszy dzień wiosny".

Koło Florystyczne wykonało kompozycje z żywych wiosennych kwiatów.

Prowadzący: J. Mazur


15-27.03.2018

Koło Florystyczne działające przy Samorządzie Internatu ZSE w Rzeszowie zorganizowało ,,Wystawę Stroików Wielkanocnych” w dniach 15-27.03.2018 roku w holu budynku przy ul. Dąbrowskiego 56. 

Organizator : J. Mazur


28.02.2018

Zajęcia kulinarne

W dniu 28.02.2018 na zajęciach kulinarnych gotowaliśmy zupę z kukurydzy. Podstawowe składniki naszej zupy to : dwie puszki zmiksowanej, przetartej przez sito kukurydzy, makaron ryżowy, jedna marchewka, pietruszka, ¼ korzenia selera, łyżeczka kurkumy, łyżeczka startego korzenia imbiru, łyżka jogurtu naturalnego, sól do smaku.

Prowadzący: J. Mazur


20.12.2017

Zajęcia kulinarne

W dniu 20.12. na zajęciach kulinarnych piekliśmy pierniczki. 

Składniki: 

- 2 szklanki maki 

- 2 lyzki miodu 

- ¾ szklanki cukru 

- 1,5 lyzeczki sody oczyszczonej 

-1/2 torebki przyprawy piernikowej 

- 1 lyzka masla -1 jajko + dodatkowo 1 jajko do posmarowania 

- około 1/3 szklanki lekko cieplego mleka 

Życzymy smacznego !!!!

Prowadzący: J. Mazur


18.12.2017

Wieczór kolęd i pastorałek

Boże Narodzenie to szczególny i bardzo ważny czas w polskiej tradycji i kulturze. Jest to czas radości, wspólnego biesiadowania w gronie rodziny i przyjaciół oraz obdarowywania miłością i ciepłem najbliższych. Dbając o staropolską tradycję śpiewania kolęd – Grupa VII - Sekcja Informatyczna w dniu 18.1217r. zorganizowała w internacie „Wieczór Kolęd i Pastorałek”. Uroczystość odbyła się przy blasku świec i w ciepłej atmosferze. Wychowankowie przedstawili piękny i pełen wzruszeń koncert. Polskie kolędy i pastorałki przeplatały się z najbardziej znanymi angielskimi piosenkami zimowo-świątecznymi. Jak nakazuje prastary polski obyczaj nie zabrakło również dzielenia się opłatkiem oraz przekazania sobie życzeń Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku. Wieczór upłynął w miłym nastroju. Serdecznie dziękujemy. 

Organizatorzy: Grażyna Kuźniar, Cecylia Brud.


18.12.2017

Wieczór wigilijny grup II, III, VI

W dniu 18.12.2017 zorganizowano Wieczór Wigilijny grup II,III,VI. Podczas uroczystej kolacji, złożono sobie życzenia świąteczne i noworoczne, połamano się opłatkiem, śpiewano kolędy przy akompaniamencie akordeonu i gitary – występowali Albert Bujak i Martyna Urbaniak. 

Organizatorzy- Alicja Grzebyk, Edyta Chorzępa, Dorota Rosicka- Szubart


13-22.12.2017

Wystawa Stroików Bożonarodzeniowych Koła Florystycznego13.12.2017
Mikołajki w Stowarzyszeniu Titum
13 grudnia 2017 wolontariusze z Koła Wolontariatu zorganizowali dla dzieci niepełnosprawnych ze Stowarzyszenia na Rzecz Wspierania Rozwoju Dzieci i Młodzieży Titum MIKOŁAJKI. Święty Mikołaj podarował dzieciom zabawki pluszowe zebrane podczas akcji Podaruj Pluszaka, zorganizowanej w internacie w listopadzie i grudniu oraz cukierki i kolorowanki. W imieniu swoim oraz Rodziców i dzieci z Titum serdecznie dziękuję wszystkim wolontariuszom za pomoc w zorganizowaniu Mikołajek oraz za solidną dotychczasową pracę i pomoc w prowadzeniu zajęć terapeutycznych.
Opiekun Koła Dorota Rosicka-Szubart


XI, XII.2017
Akcja "Podaruj pluszaka"
W bieżącym roku szkolnym w listopadzie i grudniu wolontariusze z Koła Wolontariatu przeprowadzili w internacie akcję PODARUJ PLUSZAKA, czyli zbiórkę zabawek pluszowych dla dzieci niepełnosprawnych ze Stowarzyszenia TITUM. Składam serdeczne podziękowanie wszystkim, którzy wzięli udział w akcji. Dzieci otrzymały zabawki pluszowe podczas MIKOŁAJEK.
Opiekun Koła Wolontariatu Dorota Rosicka- Szubart07.12.2017 Maraton pisania listów
Amnesty International już po raz siedemnasty, zorganizowało Maraton Pisania Listów w obronie osób, których prawa są łamane. Amnesty International to niezależny, światowy ruch walczący o uwolnienie więźniów sumienia, uczciwe i sprawiedliwe procesy sądowe, sprzeciwiający się torturom, karze śmierci i pozasądowym egzekucjom. Maraton organizowany jest zawsze w okolicy 10 grudnia, kiedy przypada Międzynarodowy Dzień Praw Człowieka, obchodzony w rocznicę podpisania przez ONZ w 1948 r. Powszechnej Deklaracji Praw Człowieka. Podczas tegorocznej akcji można pisać w sprawie obrońców i obrończyń praw człowieka z 10 państw. Podczas tegorocznej akcji Amnesty International nawołuje do pisania m.in. w sprawie: 1. Tanera Kilica - który ujawniał naruszenia praw człowieka w Turcji jako prezes Amnesty International w tym kraju. 2. Ni Yulan z Chin - od lat odważnie przeciwstawia się ona ciągłym atakom, inwigilacji, zastraszaniu i nadużyciom wobec ludzi, których eksmitowano z ich własnych domów 3. Clovisa Razafimalala - walczącego o ochronę lasu deszczowego na Madagaskarze, który został skazany na podstawie fałszywych zarzutów i w każdej chwili może trafić do więzienia, 4. Tadjadine Mahamata Babouri - znanego jako Mahadine, który został aresztowany, pobity i jest więziony za krytykę rządu Czadu zamieszczoną na Facebooku. Sekcja Informatyczna zorganizowała w Internacie w dniu 7.12.17r - Maraton Pisania Listów organizowany przez Amnesty International. Młodzież mieszkająca w Internacie pisała listy w obronie wybranej osoby - koordynatorem akcji był Kamil Kot, przedstawiciel Grupy VII.
Opiekunowie: Grażyna. Kuźniar, Cecylia Brud07.12.2017
„JESIENNY TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO” W listopadzie br. w naszym internacie odbył się międzygrupowy turniej tenisa stołowego o tytuł „Mistrzyni i Mistrza Grup w Internacie”. Rozgrywki zgromadziły wielu zawodniku i zawodniczek. Były rozgrywane systemem pucharowym. Wśród dziewcząt Mistrzynią Grup została Natalia Machniewicz z grupy VI, wśród chłopców Marcin Kornafel z grupy I.
Organizator: Cecylia Brud06.12.2017
Zawody w kręceniu hula-hoopem.
6 grudnia br. odbyły się pierwsze „Mikołajkowe zawody w kręceniu hula-hoopem”. Zgromadziły nieliczną grupę dziewcząt, ale za to jaką? Była zacięta, pełna humoru rywalizacja ale przede wszystkim wspaniała zabawa. Zostały spalone kalorie z „Mikolajek” i postawione solidne podstawy pod „talię osy”. Po zaciętej walce zwyciężczynią została Karolina Dżochowska z grupy VI, która wykręciła wynik 5,18 sek. Drugie miejsce zdobyła Magda Milczanowska z wynikiem 2,48 sek. Poza konkurencją najlepszą zawodniczką w kręceniu hula-hoopem na szyi została Weronika Bebło z rezultatem 2,37 sek.
Organizator: Cecylia Brud30.11.2017

W dniu 30.11.2017 w naszym internacie sekcja kulturalno-oświatowa przy współpracy z opiekunem gr. II zorganizowała „Wieczorek Andrzejkowy” dla naszych mieszkańców. Przygotowano tradycyjne wróżby andrzejkowe oraz mniej znane a także zabawy konkursowe. Opiekunowie imprezy: Alicja Grzebyk i Dorota Rosicka-Szubart 
23, 24.11.2017 Wystawa prac wieńcy adwentowych
Organizator: Opiekun Koła florystycznego J. Mazur19.11.2017
Relacja ze spotkania funkcjonariusza Policji z młodzieżą z naszego internatu.

W dniu 10.X.2017r -  aspirant Tomasz Surowiak z KM Policji – Wydział Prewencji – spotkał się z młodzieżą mieszkającą w Internacie w ramach corocznych zajęć Profilaktycznych. Zajęcia te są obowiązkowe dla uczniów klas pierwszych zamieszkujących w Internacie (uczniowie nieletni).
 

 

Tematyka zajęć:

1. konsekwencje prawne wynikające z Ustawy z dnia 26 października 1982 r. o postępowaniu w sprawach nieletnich - dot. czynów karalnych i przestępstw:

a)   przebywania na terenie Internatu pod wpływem alkoholu lub środków odurzających (narkotyki, dopalacze)

b)   zasady badania alkomatem i testem na narkotyki

c)   agresji i przemocy rówieśniczej

d) podniesienie świadomości prawnej wśród młodzieży w celu kształtowania właściwych postaw, przeciwdziałanie i eliminowanie wszelkich aspektów agresji

2.   znieważenie funkcjonariusza publicznego (przestępstwo z art. 226 KK ścigane z urzędu), jakim jest nauczyciel – wychowawca w Internacie przez ucznia, wychowanka Internatu

3.   Odpowiedzialność prawna nieletnich, a uzależnienia – „Ustawia o przeciwdziałaniu narkomanii”.

4.  Bezpieczny Internet, Cyberprzemoc - odpowiedzialność prawna nieletnich związana z przestępstwami popełnionymi w sieci

5.   Stalking - uporczywe i powtarzające się nękanie i napastowanie konkretnej osoby za pomocą nowych technologii,

a)   podszywanie się pod inną osobę,

b)   wykorzystywanie jej wizerunku lub jej danych osobowych w celu wyrządzenia jej szkody majątkowej lub osobistej, (art.190a KK § 1)

c)   sposoby obrony przed nim oraz pomoc.

 
Na zajęciach omawiano także zagadnienia dot. odpowiedzialności karnej nieletnich                      i procedur postępowania wychowawców w sytuacjach zagrożenia młodzieży demoralizacją                 i przestępczością, a w szczególności:

a)   naruszania zasad współżycia społecznego

b)   popełnienie czynu zabronionego

c)   używanie alkoholu lub innych środków w celu wprowadzenia się w stan odurzenia

d)   zażywania substancji psychoaktywnych i zagrożeń z tym związanych.

Celem spotkania było uświadomienie młodym ludziom, jakie mogą ich spotkać konsekwencje, gdy zdecydują się łamać prawo i regulaminy wewnętrzne - które mogą zaważyć na dalszym życiu młodego człowieka.

Ważnym tematem były również zmiany w przepisach ustawy o ochronie zdrowia przed następstwami używania tytoniu i wyrobów tytoniowych, które to przepisy zaliczają tzw. e-Papierosy do wyrobów tytoniowych

Spotkanie przebiegło w bardzo miłej atmosferze. Młodzież miała mnóstwo pytań, na które otrzymała wyczerpujące odpowiedzi.

Organizator: Grażyna Kuźniar


19.11.2017

W dniu 19.XI.2017 wychowankowie Gr. IV wraz z wychowawcami Panią Katarzyna Chudzik Panem Krzysztofem  Holdenmajerem uczestniczyli w wycieczce po Rzeszowie. Zwiedziliśmy historyczne zabytki miasta Rzeszowa : Rynek, Aleje pod Kasztanami, fontannę multimedialną. Udaliśmy się także na Halę Podpromie gdzie odbywały się Mistrzostwa Europy w Akrobatyce Sportowej.

Opiekunowie: Katarzyna Chudzik, Krzysztof Holdenmajer
16.11.2017
W dniu 16.11.2017 zorganizowano wyjście do kina Helios na film „Listy do M” – uczestnicy to dziewczęta z gr. V i VI.
Organizatorzy: Dorota Rosicka –Szubart i Alicja Grzebyk
14.11.2017
Wycieczka grup IV, V do Krynicy Zdrój
W pięknym jesienno-zimowym klimacie zwiedzaliśmy wraz z przewodnikiem ciekawe miejsca uzdrowiska. Główną atrakcję stanowiła jednak jazda na łyżwach na hali lodowej w ośrodku Mosir w Krynicy-Zdrój. Na trasie naszej wycieczki znalazło się również Regionalne Muzeum Państwa Muszyńskiego  w Muszynie. Mieści się ono w zajeździe dworskim, który do lat 30. był połączony z karczmą. Muzeum, jak sama nazwa wskazuje gromadzi eksponaty związane z historią, sztuką, archeologią, numizmatyką czy enografią miejscowości.
Będąc w muzeum, warto też obejrzeć prace miejscowych artystów.
Opiekunowie: Joanna Drupka, Krzysztof Holdenmajer10.11.2017
Wykonanie kompozycji w barwach narodowych z okazji rocznicy odzyskania niepodległości.
Prowadzący: J.Mazur08.11.2017 Zajęcia kulinarne
W dniu 08.11 na zajęciach kulinarnych gotowaliśmy zupę borowikową z tartymi kluseczkami, którą można podać na kolację wigilijną.
Prowadzący: J. Mazur02.11.2017
Międzygrupowy Turniej Szachowy
 W dniu 02.11.2017 w naszym internacie odbył się międzygrupowy Turniej Szachowy.
Zawody zgromadzily wielu zawodników, spośród których wyłoniono dwóch finalistów: Mateusza P. oraz Jakuba M. Po zaciętej partii trwającej ponad 40 minut zwycięzcą turnieju został Mateusz P.
Organizatorzy: J. Głowiak, P. Woźny
25.10.2017 Koło florystyczne
W związku ze zbliżającym się świętem Zmarłych Koło florystyczne  zorganizowało zbiórkę  zniczy oraz wyjście w dniu 25.10 na Stary Cmentarz w Rzeszowie na ul. Podkarpackiej.
Jest to miejsce spoczynku wielu rzeszowian, których nazwiska noszą dziś ulice. To zapis historii miasta z lat 1792-1909. Na cmentarzu tym znajdują się cenne rzeźby autorstwa Antona i Johanna Schimserów.
Organizator: J. Mazur18.10.2017
Wycieczka do Kopalni Soli w Wieliczce.
W dniu 18.10.2017 odbyła się wycieczka do Kopalni Soli w "Wieliczka", obiektu wpisanego na Światową Listę Dziedzictwa Narodowego Unesco. Wychowankowie zwiedzali podziemną trasę turystyczną liczącą ok 3 km krętych korytarzy, mieli do pokonania 800 schodów oraz obejrzeli Muzeum Zup Krakowskich, które ma w swoim posiadaniu przepiękne eksponaty także z innych miejsc Polski.
Organizatorzy: Dorota Rosicka, Alicja Grzebyk18.10.2017
Zajęcia kulinarne "Urodzinowy torcik biszkoptowo-orzechowy z masą kokosową".

Składniki ciasta orzechowego:
4 jajka, 4 łyżki cukru, 4 łyżki mąki, 6 łyżek mielonych orzechów, 2 łyżki letniej wody, łyżeczka proszku do pieczenia.
Paczka biszkoptów.
Masa:
Mała śmietana 30 %, serek mascarpone, 2 łyżki cukru pudru, wiórki kokosowe.
Prowadzący: J. Mazur
16.10.2017
Wyjazd integracyjny do Fun Park Malawa

W grze zespołowej, jaką jest Paintball udział wzięły dwie drużyny.

Drużyna chłopców z grupy IV i drużyna połączonych sił dziewczyn z grupy V i VI.

Podczas gry było tyle emocji, ile w magazynku kulek J

Bo ciężkich bojach, zwycięstwo wywalczyły… dziewczyny!!!

Wspaniała jesienna pogoda dodała smaku wyprawie, nad którą pieczę sprawowali wychowawcy grup: Joanna Drupka, Krzysztof Holdenmajer.
 20.09.2017
Zajęcia kulinarne "Sałatka Fatusz".
20. 09. 2017 odbyły się zajęcia kulinarne, na których robiliśmy sałatkę Fatusz.
Głównymi składnikami były pomidory, ogórki, maca i natka pietruszki. Wszystkie składniki zostały polane sosem (oliwa z oliwek, sok z cytryny, i czosnku).
Prowadzący: J. Mazur03.09.2017 Rozpoczęcie nowego roku szkolnego w internacie ZSE w Rzeszowie
W dniu 03.09.2017 odbyło się spotkanie organizacyjne nowoprzyjętych wychowanków. Rodziców, wychowawców i młodzież powitała p.o. kierownika internatu mgr Józefa Mazur, która przedstawiła kadrę pedagogiczną i ogólne zasady funkcjonowania placówki. Wychowwcy przeprowadzili spotkania z Rodzicami i wychowankami, informując o obowiązujących dokumentach (regulamin internatu ZSE, regulamin stołówki, zgodę na udział dziecka w zajęciach profilaktycznych).